Adnotacja o pozostawieniu podania bez rozpoznania
Inspiracja: Pisma
Dokument „Adnotacja o pozostawieniu podania bez rozpoznania” dotyczy sytuacji, w której wnioskodawca nie uzupełnił braków we wniosku o podział nieruchomości, mimo wezwania do tego przez Burmistrza. Skutkiem tego było pozostawienie podania bez rozpoznania zgodnie z Artykułem 64 § 2 KPA.
Oznaczenie pisma Adnotacja o pozostawieniu podania bez rozpoznania (nazwa identyfikująca organ) Przedmiot (np. w sprawie o podział nieruchomości położonej przy ul. [...] oznaczonej w postępowania lub ewidencji gruntów i budynków jako działka ewidencyjna Nr [...] z obrębu [...], dla istota sprawy której jest urządzona księga wieczysta Nr Kw [...] prowadzona przez Sąd Rejonowy [...] Wydział [...]) Artykuł 64 § 2 KPA Wnioskodawca złożył [...]-[...]-[...] wniosek w sprawie o podział nieruchomości położonej przy ul. [...] oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka ewidencyjna Nr [...] z obrębu [...], dla której jest urządzona księga wieczysta Nr Kw [...] prowadzona przez Sąd Rejonowy [...] Wydział [...]). Pismem z [...]-[...]-[...] r. Burmistrz [...] wezwał wnios kodawcę [...] do uzupełnienia wniosku przez złożenie wstępnego projekt podziału wykonanego na aktualnej odbitce zasadniczej mapy miasta (3 egz.: 1 oryginał + 2 kopie), w terminie 7 dni od daty otrzymania wezwania. Termin wskazany upłynął [...]-[...]-[...] r. W związku z powyższym nieusunięcie tych braków spowodowało pozostawienie podania bez rozpoznania.
Wskazany termin na uzupełnienie wniosku upłynął, co spowodowało decyzję o pozostawieniu podania bez rozpoznania. Konsekwencją tego może być konieczność ponownego złożenia wniosku lub podjęcie innych działań w sprawie.